Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Дніпровського суддю, який намагався підкупити голову прокуратури, випустили під заставу

Октябрь 07
17:09 2017

Дніпровського суддю, який намагався підкупити голову прокуратури, випустили під заставу

Дніпровського суддю Геннадія Підберезного, який намагався підкупити главу ГПУ Назара Холодницького, випустили за заставу з СІЗО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на strana.ua.

Застава вийшла на суму в 5 мільйонів гривень. Рішення відпустити за заставу раніше дніпровського суддю було прийнято Печерським районним судом столиці. Варто нагадати, що тільки наприкінці вересня суддю з Дніпра взяли під арешт з можливістю внесення застави. Джерела повідомляють, що колишній глава Кіровського районного суду Дніпра на виході зустрічали сім'я та близькі друзі.

Геннадій Підберезний був затриманий у Києві разом з його заступником Наталією Овчаренко при спробі передачі хабара главі ГПУ. За словами представників силових структур, це був перший транш суми в обмін на який суддя хотів закрити кримінальну справу по відношенню до Овчаренко. Сума склала 300 тисяч доларів.

Автор: Іван МУРАХА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com