Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Дніпропетровськ: як живуть блокпости #6

Май 15
09:30 2014

Taromske_01Після незначної перерви, у зв’язку  з надмірним попитом, продовжуємо розповідь керівника ІА «Гортранс», активіста Євромайдану, Михайла Тонконогого

Разом з черговим взводу ДПС ДАІ міста, ми вирушили на блокпости, аби побачити, що реально відбувається там, як протікає буденне життя тих, хто самовіддано згодився охороняти спокій Дніпропетровців.

Репортаж розділено на кілька частин – по кожній для окремого блокпосту. Отже, рушаймо!

 Більша частина блокпостів була позаду. Наш візит до Підгороднього був вельми цікавим та пізнавальним, ми залюбки поспілкувалися з бійцями Полку нацзахисту та з місцевими мешканцями, що допомагають хлопцям нести варту.

Наш шлях лежить до найвіддаленішого куточку варти Дніпропетровська —  в самісінький кінець селища  «Таромське», ближче до Дніпродзержинська. Там облаштувався не менш затишний та добре укріплений блокпост.

Наразі на нашому шляху знов постає залізничний вузол. Його долаємо з легкістю, після перетину переїзду, відраз бачимо ціль нашої поїздки.

Разом, співробітники ДАІ та бійці Полку нацзахисту п’ють чай та каву. Потік транспорту через даий переїзд чи не найменший з усіх, що є в Дніпропетровську,  менше хіба що на Сурсько-Литовському.

Хлопці охоче розповідають історії з життя блокпосту, діляться досвідом, показують усім своїм видом, що повністю готові боронити наше місто від наступу ворожих сил.

Tar3_01

На наших очах ДАІвець зупиняє маршрутний мікроавтобус, що їде без належної таблички маршруту та з непрацюючою правою фарою. Всі документі у водія в порядку. Бійці ретельно додивляються салон автівки. Співробітник ДАІ проводить роз’яснювальну роботу, вказує водієві на неприпустимість експлуатації автобуса з такими несправностями. Беремо від водія чесне слово, що проблему він вирішить відразу п приїзді до власного подвір’я, де ночує його залізний кінь.

Tar2_01

Покидаємо блокпост «Таромське». Маємо чітку думку, що з цієї сторони Агресор не пройде.

На черзі – ексклюзивні репортажі з блокпостів по всій Дніпропетровській області!

Михайло Тонконогий, спеціально для ІА «Наш Район»

Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com