Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровские спасатели рассказали о том, как тонут дети

Июнь 24
09:47 2014

пляж

И обращаются к родителям с просьбой быть бдительными и ответственными…

Звернення рятувальників Дніпропетровщини до батьків

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області занепокоєне нещасними випадками на воді, які спостерігаються з настанням літнього періоду.

У зв’язку з настанням купального сезону на пляжах Дніпропетровської області в повну готовність приведені аварійно-рятувальні сили та засоби, створені відомчі рятувальні пости, організовано постійне чергування рятувальників та волонтерів. Місця, що відведено під офіційно відкриті пляжі, обладнані відповідним чином з урахуванням вимог безпечного відпочинку людей біля води.

Однак, навіть в умовах підвищеної готовності, більшість нещасних випадків з людьми на воді відбувається через купання саме в необладнаних місцях і в результаті порушення правил безпеки на воді.

Так, з травня 2014 року на водоймах Дніпропетровської області у літній період вже втратили життя 23 особи, у тому числі двоє дітей, врятовано п’ятнадцять людей.

11 червня у селі Ювілейне Дніпропетровського району, на відкритому водоймі під час відпочинку на воді потонув хлопчик, 2001 року народження, тіло якого співробітники аварійно-рятувальної частини на водних об’єктах ГУ ДСНС у Дніпропетровській області витягнули з води та передали працівникам судово-медичної експертизи.

22 червня о 19:02 в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпропетровськ, на узбережжі річки Дніпро, житлового масиву Сонячний, сталася надзвичайна подія на воді. На місці стихійного пляжу під час купання приблизно в 20 метрах від берега зникла з виду дівчинка, 2002 року народження. Очевидці, побачивши зникнення дитини, одразу повідомили до служби порятунку «101» та міліції. На місце події оперативно прибули 4 співробітники аварійно-рятувальної частини на водних об’єктах ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Рятувальники провели пошукові роботи на воді, і на відстані орієнтовно 20 метрів від берега на глибині приблизно 2 метри знайшли тіло зниклої дівчинки. Тіло дитини було вилучено з води та передано правоохоронним органам.

Як правило, основними причинами нещасних випадків на воді стає купання в заборонених, необладнаних для цього місцях. При цьому, нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил безпеки на воді та необачності батьків, що відпочивають біля води з дітьми.

Дорослим необхідно звернути особливу увагу на виховання у дітей культури безпечної поведінки, зокрема відпочинку на воді, та бути надзвичайно уважними, беручи з собою на відпочинок дітей. В більшості випадків саме від цього залежить їхня безпека, ціна якої – життя!Интересно и полезно. Советы на каждый день

Советы днепропетровцам: наиболее распространенные ошибки при покупке автомобиля

авто

Купить машину – дело не такое уж и простое, даже для опытного водителя и автолюбителя, не говоря уже о тех, кто делает это впервые… (далее…)


Альтернатива Крыму: Скадовск вместо Евпатории. Дешевые овощи и дорогая вода

отдыхающие у самого моря

Наш корреспондент проверил на себе, чем любители черноморских пляжей могут заменить этим летом Крым. (далее…)


Подсказка для днепропетровских водителей: где можно встретить ГАИ с 20.06 по 10.07

ГАИ

Днепропетровская ГАИ проводит очередную спецоперацию по обеспечению безопасности движения (далее…)


График вступительной кампании в днепропетровские вузы

студенты

+ хорошая новость о том, что количество бюджетных мест слегка увеличилось (кроме бакалавров) (далее…)


Оказывается, Днепропетровск почти победил эпидемию туберкулеза!

04

Об этом свидетельствуют цифры горздрава (далее…)


В Днепропетровске с начала лета — 2 утопленника и 4 спасенных

морг

Спасенные доплыли до середины Днепра… (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com