Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровские налоговики добрались до особо крупных размеров

Июнь 10
13:07 2014

гривна

Неуплата налога — в 4 млн. гривен, подделка документов — на 2,4 миллиона

Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області інформує:

Підприємство «забуло» сплатити 4 млн. грн. єдиного внеску

На підприємстві «С» фахівцями слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області викрито факт ухилення від сплати в особливо великих розмірах єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі 4 млн. грн.

В ході перевірки з’ясувалось, що службова особа підприємства «С» чи умисно, чи через необізнаність із вимогами законодавства, не перераховувала до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування єдиний внесок.

За вказаним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 212-1 КК України «Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Ця стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Однак, відповідно до частини 4 статті 212-1 КК України, особа, яка вперше вчинила діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування чи страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, а також відшкодувала шкоду, завдану фондам загальнообов’язкового державного соціального страхування їх несвоєчасною сплатою (штрафні санкції, пеня).

Посадовець підприємства «С» повністю відшкодував завданої злочином шкоди, у зв’язку з чим слідчими ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області до суду скеровано кримінальне провадження з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Заощадження за рахунок держави

Співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області викрито махінації дніпропетровського ТОВ «У», яке намагалося привласнити бюджетні кошти у сумі 2,4 млн. грн.

Так, в ході перевірки з’ясувалось, що посадові особи ТОВ «У» з метою заволодіння державними коштами, здійснили службове підроблення документів при постачанні товарів та проведенні робіт для державного комунального підприємства.

В подальшому, ці посадові особи з метою легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом, здійснили фінансові операції з державними коштами на загальну суму 2,4 млн. грн. шляхом перерахування їх на рахунок «фіктивних» підприємств, достовірно знаючи, що ці підприємства зареєстровані на «підставних» осіб і ніякої фінансово-господарської діяльності не здійснювали. На теперішній час триває слідство.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Правильная «Курочка Ряба» и «синдром Гарри Поттера» для вашего ребенка

пейзаж

Подобрать ребенку книгу, которая не испортит зрение и не навредит психике, оказывается не так уж и просто… (далее…)


В Днепропетровске встретились девушки, которые десятилетиями растят свои волосы

ВОЛОСЫ

Кстати, длинные волосы очень трудоемки в уходе: чтобы расчесать 2 метра волос нужно не менее 40 минут. (далее…)


Алгоритм успешного поиска персонала руководителем

чиновник

Удаленный поиск персонала тяжело назвать новинкой… (далее…)


Новое полное ж/д расписание на 2014 – 2015 год

ПЖД

Приднепровская железная дорога обнародовала новое расписание движения поездов (далее…)


Из 18 днепропетровских вузов — два в первой десятке ТОП-рейтинга

04

Опубликованы результаты 7-го академического рейтинга украинских вузов 3-4 уровня аккредитации (далее…)


Сколько будет стоить вуз для днепропетровских абитуриентов — 2014

студенты

Непрофильные вузы борются за студентов, вводя новые специальности и демпингуя… (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com