Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровская милиция обещает добровольцам оклад в 4 тысячи гривен

Июнь 30
16:15 2014

милиция

И предупреждает горожан о том, что нужно быть бдительными…

ГУМВС в Дніпропетровській області запрошує бажаючих до вступу в батальйони патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1″, «Артемівськ» та «Січеслав» (ВІДЕО)

Шановні мешканці Дніпропетровська та області! З метою належного забезпечення прав та свобод громадян, захисту суспільства від злочинних посягань, охорони громадського порядку, в структурі Головного управління МВС України в Дніпропетровській області створені батальйони патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», «Артемівськ», «Січеслав», куди на посади рядового, молодшого та середнього начальницького складу запрошуються цивільні особи з числа добровольців.

Кандидати на службу в створені стройові підрозділи мають відповідати наступним вимогам:

– громадянство України;

– вік від 18 до 45 років;

– повна загальна середня або вища освіта;

– до кримінальної відповідальності не притягувались або мають погашену чи зняту судимість;

– придатні до військової служби за станом здоров‘я.

Перевага надається тим, хто пройшов дійсну строкову службу у Збройних Силах України, мають спортивні досягнення та добру фізичну підготовку.

За ініціативи керівництва МВС 06.05.2014 Верховною Радою України прийнято ряд законодавчих актів спрямованих на розширення кола осіб, які можуть претендувати на прийняття та проходження служби в ОВС, підвищення соціальної захищеності осіб рядового та начальницького складу ОВС та військовослужбовців:

– унесеними змінами до статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» за пенсіонерами, які отримували пенсійне забезпечення за цим Законом, у разі прийняття їх на службу на посади рядового начальницького складу до підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення, нарахування та виплата пенсій зберігається;

– Законом України «Про внесення змін до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» визначено, що військовослужбовці та особи рядового начальницького складу, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, також брали участь в антитерористичній операції – визнаються учасниками бойових дій;

– Змінами до Закону України «Про міліцію» та Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», у разі виявлення бажання проходити службу в органах внутрішніх справ особами призивного віку на період служби їм надається відстрочка від призову.

Для оформлення на службу необхідно мати при собі наступні документи:

– паспорт громадянина України та його копію (1 та 2 сторінки, реєстрація);

– довідка про присвоєння ідентифікаційного номера та її копія;

– військовий квиток та його копію;

– трудова книжка та її копію;

– документ про освіту та його копія (для осіб, які закінчили школу, ПТУ – атестат про повну загальну середню освіту, для осіб, які закінчили технікум, коледж, інститут, університет тощо – диплом);

– копія сертифікату про проходження профілактичного наркологічного огляду;

– копія медичної довідки про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів;

– фото 9х12 – 1 шт.

Орієнтовна заробітна плата від 4 тис. грн.

Для оформлення документів звертатися за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 58, каб. №9. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами з 09.00 до 19.00:

(056) 756-51-98

(056) 756-51-41 (координатор)

(050) 591-81-62

(098) 791-93-53

Електронна адреса: ukz_gumvs_dnipro@i.ua

Відділ зв’язків з громадськістю

ГУМВС України в Дніпропетровській області

Сталося так, що біля меж нашої Дніпропетровської області проводиться антитерористична операція, а саме — ведуться бойові дії. Місцева влада та правоохоронні органи роблять все можливе задля забезпечення миру та спокою на території регіону. Однак в цей складний час нам дуже важлива допомога мешканців, громадських організацій та об’єднань.

Колегія Головного управління МВС України в Дніпропетровській області звертається до громадян з проханням повідомляти правоохоронним органам про відомі вам факти проявів тероризму, сепаратизму, порушень громадського порядку, появи біля ваших осель невідомих підозрілих осіб, залишених без нагляду пакунків або предметів.

За наявності вказаної інформації Ви можете зателефонувати «102», звернутися до найближчого наряду міліції, органу внутрішніх справ.

Ми будемо вдячні Вам за допомогу!

Відділ зв’язків з громадськістю

ГУМВС України в Дніпропетровській області


Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com