Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровская ГАИ предупреждает об опасности… попрошаек на дороге

Июнь 25
15:57 2014

ГАИ

Их количество на дорогах и перекрестках города неуклонно растет

Останнім часом на території Дніпропетровської області, зокрема в крупних містах, спостерігається збільшення осіб, в тому числі і неповнолітніх, які вздовж проїжджої частини пропонують водіям послуги миття скла, здійснюють продаж друкованої та іншої продукції, розповсюджують рекламні листівки, жебракують або просять милостиню тощо, своїми діями вони порушують вимоги Правил дорожнього руху та створюють небезпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху, особливе занепокоєння викликає наявність таких фактів у підлітковому середовищі.

Безпосереднє перебування таких осіб на проїжджий частині негативно впливає на стан безпеки дорожнього руху та створює умови для виникнення аварійних ситуацій, що може призвести до травмування та загибелі людей.

З метою забезпечення безпеки всіх категорій учасників дорожнього руху, запобігання дорожньо — транспортного травматизму, в тому числі за участю неповнолітніх, профілактики вчинення вищезазначеними особами противоправних дій та адміністративних правопорушень, попередження бездоглядності дітей, бродяжництва, жебрацтва та інших негативних явищ в соціальному середовищі, співробітниками Державтоінспекції спільно з іншими зацікавленими підрозділами міліції проводяться заходи щодо виявлення та припинення таких фактів.

Проведення цільових відпрацювань вже дало результати, три особи, які на перехрестях обласного центру випрошували у водіїв милостиню затримано та доставлено до районного відділу міліції для проведення профілактичної роботи та вжиття відповідних заходів реагування.

Заходи тривають, співробітники ДПС ДАІ пильно стежать за безпекою дорожнього руху, відносно громадян, які порушують ПДР, складаються адміністративні протоколи та проводиться роз’яснювальна профілактична робота щодо наслідків такої поведінки на дорозі.

Державтоінспекція звертається також і до водіїв, які, так би мовити, з добрих намірів та людської чуйності, відгукуються на прохання жебраків, не замислюючись про наслідки такої благодійності. Адже для більшості з них це своєрідний бізнес, кожна гривня вселяє цим особам додаткову впевненість, що без праці можна підзаробити легких грошей. Доки будуть користуватися попитом сумнівні послуги «придорожніх підприємців» та суспільство буде мовчазно підтримувати жебраків це явище буде існувати та поширюватися, в тому числі і в підлітковому середовищі.

Тож, якщо ви бажаєте допомагати людям є безліч інших способів, а вулично – дорожня мережа для цього не краще місце, задля безпеки всіх учасників руху дорога вимагає неухильного дотримання ПДР, в тому числі й пішоходами.Интересно и полезно. Советы на каждый день

Днепропетровская ГАИ предупреждает об опасности… попрошаек на дороге

ГАИ

Их количество на дорогах и перекрестках города неуклонно растет (далее…)


В воскресенье 29 июня вашего малыша ждет встреча с Моцартом

без света

Детский концерт «Волшебный мир природы» состоится в Днепропетровске в рамках проекта «Эффект Моцарта» (далее…)


Советы днепропетровцам: наиболее распространенные ошибки при покупке автомобиля

авто

Купить машину – дело не такое уж и простое, даже для опытного водителя и автолюбителя, не говоря уже о тех, кто делает это впервые… (далее…)


Альтернатива Крыму: Скадовск вместо Евпатории. Дешевые овощи и дорогая вода

отдыхающие у самого моря

Наш корреспондент проверил на себе, чем любители черноморских пляжей могут заменить этим летом Крым. (далее…)


Подсказка для днепропетровских водителей: где можно встретить ГАИ с 20.06 по 10.07

ГАИ

Днепропетровская ГАИ проводит очередную спецоперацию по обеспечению безопасности движения (далее…)


График вступительной кампании в днепропетровские вузы

студенты

+ хорошая новость о том, что количество бюджетных мест слегка увеличилось (кроме бакалавров) (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com