Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровская ГАИ объявила операцию «Порядочность» и не хочет брать деньги

Июнь 14
14:45 2014

Стартує операція «Порядність»

Від сьогодні на території Дніпропетровщини проводяться цільові профілактичні заходи з виявлення та документування фактів спроби дачі хабара працівникам Державтоінспекції. Заходи мають на меті: запобігання хабарництву, корупційним проявам серед особового складу Державтоінспекції МВС, формування позитивного іміджу та укріплення авторитету ДАІ серед населення, а також недопущення випадків надання правопорушниками неправомірної винагороди працівникам ДАІ за звільнення їх від відповідальності за допущені порушення Правил дорожнього руху.

Нажаль, чимало водіїв вважають хабар «найкращим врегулюванням» проблем на дорозі, досі мають місце випадки, коли несвідомі водії, які допустили порушення правил дорожнього руху, намагаючись уникнути адміністративної відповідальності, самі свідомо провокують працівників Державтоінспекції на вчинення корупційного правопорушення, пропонуючи останнім грошову винагороду за не складання адміністративних матеріалів.

При цьому такі водії навіть не замислюються над тим, що скоюють злочин, за вчинення якого законодавством України передбачена кримінальна відповідальність. Зокрема за вчинення таких дій ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Від самих працівників ДАІ, перш за все, вимагатиметься професійне, принципове, чесне, відповідальне ставлення виконання службових обов’язків, безумовне дотримання законності, недопущення непрофесійної, нетактовної поведінки та будь яких корупційних проявів. Але й водії повинні пам’ятати, що у них є не тільки права але й обов’язки та вони мають чітко дотримуватися вимог законодавства в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Аби виключити корупційну складову, працівники ДАІ розпочинають проводити фото, відеозйомку за фактами спроби дачі хабара та здійснювати відповідне документування таких фактів.

Отже, відтепер, пропонуючи гроші інспектору аби уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, водій має всі шанси потрапити до об’єктиву фотоапарату чи відеокамери, що зафіксують момент передачі коштів інспектору ДАІ. За що, відповідно, керманичу авто доведеться відповідати згідно чинного законодавства.

 

Відділ профілактичної роботи УДАІ

в Дніпропетровській області0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com