Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Бійці 17 танкової бригади привітали криворіжців з Великоднем та вшанували пам’ять загиблих товаришів

Апрель 17
21:51 2017

Бійці 17 танкової бригади привітали криворіжців з Великоднем та вшанували пам'ять загиблих товаришів

Бійці 17-ої танкової бригади на Великдень записали вітальне відеозвернення до криворіжців та згадали загиблих побратимів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший Криворізький.

Минулоріч, спільно з волонтерами, на опорному пункті «Дзига», Захисники встановили пам’ятні дошки чотирьом танкістам з 17 ОМТБР та бійцю 17-ої танкової бригади Федору Гузвієнку з П’ятихаток, який служив з ними і загинув під час бою 30 травня 2015 року. Учора, на Великдень, бійці вшанували пам’ять своїх загиблих товаришів та записали відео до криворіжців, у якому поздоровили зі святом.

Зазначимо, військовослужбовці 17 ОМТБР, які нині несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції на Луганщині, на Великдень теж освячували паски, які їм на передову через волонтерів передали небайдужі українці. До них приїздив капелан і проводив службу.

Нагадаємо, з Дніпра бійцям було надіслано більше тисячі пасок.

Автор: Анна МОРАШ

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.