Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Берегись электрички: в Днепропетровске месячник по борьбе с «зайцами»

Май 19
19:48 2014

01

Как показывает железнодорожная практика, результативность такого месячника всегда высокая…

На Придніпровській магістралі проходить місячник підвищення дохідності у приміському сполученні. Стартував він 12 травня і має на меті підвищити фінансову дисциплінованість пасажирів, які користуються приміськими потягами, а також перевірити роботу залізничників, задіяних у цьому сегменті пасажирських перевезень (квиткових касирів, членів поїзних бригад, інструкторів по роботі з провідниками, чергових турнікетних систем та ін.).

Про проведення місячника пасажирів сповіщають через гучномовний зв’язок на вокзалах і станціях, а також безпосередньо у приміських потягах.

Серед запланованих заходів – перонний контроль на вокзалах і станціях для недопущення до посадки у приміські поїзди пасажирів без проїзних документів; рейди по виявленню безквиткових пасажирів у самому рухомому складі; перевірки наявності у пасажирів та дійсності документів, які засвідчують право на пільговий проїзд, а також відповідності вартості квитка фактичній дальності поїздки; популяризація абонементних квитків; інформаційно-роз’яснювальна робота через регіональні ЗМІ тощо.

Як засвідчила багаторічна практика, після проведення кожного такого місячника дохідність від приміських перевезень значно збільшується, що позитивно впливає на фінансовий стан залізниці, яка фактично одноосібно несе тягар збиткових пасажирських перевезень у приміському сполученні.

Довідково

У 1-му кварталі 2014 року коефіцієнт покриття витрат доходами по господарству приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці склав усього 11,7%, а рівень компенсаційних відшкодувань з місцевих бюджетів за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні – лише 13% (було нараховано за фактичні перевезення 11 млн 802,3 тис. грн, компенсовано 1 млн 507,9 тис. грн.).Интересно и полезно. Советы на каждый день

Берегись электрички: в Днепропетровске месячник по борьбе с «зайцами»

01

Как показывает железнодорожная практика, результативность такого месячника всегда высокая… (далее…)


Где купить проездной на трамвай и троллейбус?

горэлектротранспорт

Об этом заботливо рассказала пресс-служба горсовета (далее…)


Для днепропетровцев: мир, дружба, Караван!

барабан

24 мая (с 12:00 до 19:00) ТРЦ Караван приглашает всех  на  культурное событие года «Первый Этно-Фестиваль народов мира» (далее…)


C субботнего обеда в центре Днепропетровска будут ходить в вышиванках

мотанка

Об этом предупредило управление внутренней политики горсовета (далее…)


В Днепропетровске состоится праздник для модниц

загруженное (11)

В рамках недели моды 18 мая пройдет показ Dnepropetrovsk Fashion Day (далее…)


Днепропетровцев приглашают в гости к призракам

театр

На этих выходных в историческом музее оживут экспонаты, а в художественном — можно послушать джаз… (далее…)Источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com