Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Батальйон Коломойського бере під контроль з/д-станції на кордоні з Донбасом

Май 31
11:05 2014

Батальйон «Дніпро» і батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області беруть під повний контроль ряд залізничних станцій області, а також всі прикордонні з/д-станції.

Цю новину повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, передає «Преса України».

«Навколо Донбасу, де проти терористів діють сили АТО, необхідно створювати «пояс безпеки». Щоб ця зараза не розповзалася», — підкреслив він.

Крім того, він звернув увагу на заяву міністра оборони Михайла Коваля, згідно з якою на Донбасі змикається кільце навколо терористів, від яких вже звільнено південь, захід Донецької і північ Луганської областей.

Водночас, в ДПСУ повідомляють про створення додаткових загонів для охорони кордону. Зокрема, в заяві відомства йдеться про те, що «керівництво Держприкордонслужби прийняло рішення про формування додаткових сил для дій на напрямках відділів прикордонної служби «Дмитрівка», «Дякове», «Свердловськ», «Бірюково».

Нагадаємо, сьогодні вночі прикордонники відбили атаку на відділ прикордонної служби «Дякове». Близько 80 нападників використовували міномети, гранатомети і стрілецьку зброю, працювали снайпери.

Вчора прикордонники відбили напад і на відділ прикордонної служби «Станично-Луганський».0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com