Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Алею Героїв у Дніпрі взяли під цілодобовий відеонагляд

Август 12
16:03 2017

Алею Героїв у Дніпрі взяли під цілодобовий відеонагляд

Алею Героїв, а саме стенд із фотографіями полеглих захисників України, за ініціативи ОДА взяли під цілодобовий відеонагляд. Про це на своїй сторінці у Facebook, повідомив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний, передає Дніпроград.
Повідомляється, що такі заходи безпеки пов'язані із інцидентом, який стався нещодавно. Невідомі вандали зірвали фотографії загиблих патріотів України зі стенду та покидали їх на землю.
"За доброю традицією, поки деякі "активісти" розпочали "охоту на відьм" та "призначення винуватих", у приміщенні в будівлі поруч (ОДА) відбулась дуже коротка нарада, яка мала швидкі і ефективні результати… Декілька небайдужих чиновників та волонтерів поставили собі завдання і почали їх виконувати", — зазначив Іван Начовний.
Система відеонагляду вже налаштована і здана у експлуатацію.

Автор: Антон МОРОЗ0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com