Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

1 жовтня в Дніпропетровську відкриття благодійної виставки «Цінуй життя»

Сентябрь 30
11:31 2011

01 жовтня о 15.00 в Арт-центрі «Квартира» (м. Дніпропетровськ, Красна площа 3) відбудеться відкриття благодійної виставки «Цінуй життя», що присвячена до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги. Організатор заходу: Дніпропетровська обласна благодійна організація «Сяйво веселки». Виставка проводиться за підтримки міжнародного фонду «Відродження» та з благословення Високопреосвященнійшого Іринея, Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського.
Мета виставки: привернення уваги громадськості до проблем надання паліативної допомоги дітям з невиліковними хворобами та збір коштів для покращення якості життя дітей з онкозахворюваннями.
Свої роботи для виставки надали: кераміст Сергій Горбань, художники – Валерій Сосна, Олександр Іванов, Алла Кущ, Ірина Душацька, Алла Купріянова, Анастасія Черниченко, фотохудожники – Марк Мілов, Андрій Казановський, Мелор Назаров, Володимир Дєєв, Андрій Назаров, ученики художніх шкіл.
Виставка буде працювати з 01 по 07 жовтня, час роботи з 12.00 до 18.00. Вхід вільний. На виставці буде встановлена «скринька надії» для збору благодійних пожертв для потреб тяжкохворих дітей. Під час виставки можна буде купити роботи, представлені на ній.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...