Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську члени Партії регіонів здають партквитки

Январь 24
12:54 2014

За останні дні стало відомо про два такі випадки. У вівторок під час пікетування молоддю Євромайдану офісу Партії регіонів Дніпропетровської області на проспекті Карла Маркса свій партійний квиток намагалася здати журналістка, колишня працівниця державного 51 каналу Ольга Ольховик, повідомили dnepr.comments.ua.

Важно: Нужно размещение статей и пресс-релизов? Сделаем!

У середу про свій вихід із фракції Партії регіонів заявив і депутат ради Кіровського району Дніпропетровська Олексій Безуглий. Він написав на своїй сторінці у Facebook: «Я, Безуглий Олексій Леонідович, депутат Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради, безпартійний, заявляю про вихід із фракції Партії Регіонів. Я до останнього моменту сподівався, що Бог та мудрість політиків збереже цю країну від громадянського протистояння. Я помилявся. Прошу пробачення у свого народу за те, що довго думав». Зазначену інформацію Олексій Леонідович підтвердив і в розмові з кореспондентом «Дня».

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпропетровськ

Джерело: День

Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста