Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську «на гарячому» спіймали крадія мобільних телефонів

Апрель 27
15:14 2014

О 18:20 у Дніпропетровську співробітники групи затримання Управління Державної служби охорони отримали по лінії «102» повідомлення про крадіжку мобільного телефону на вулиці Слобідській.

Важно: Нужно размещение статей и пресс-релизов? Сделаем!

Негайно виїхавши на місце події, бійці ДСО припинили злочинні наміри молодого грабіжника. По орієнтуванню чергової частини був затриманий схожий за описом 24-річний хлопець, у якого при обшуку був вилучений вкрадений телефон.

Як з’ясувалося пізніше у потерпілої громадянки, грабіж стався несподівано – вона читала SMS-повідомлення, як раптом невідомий хлопець вихопив мобільник, штовхнувши її, і почав тікав. Спочатку власниця телефону спробувала наздогнати грабіжника, але, усвідомивши, що без допомоги правоохоронців не впорається — попросила перехожих зателефонувати до райвідділу міліції.

Затриманого доставили в Бабушкінський районний відділ міліції для з’ясування обставин події та винесення належного процесуального рішення. Ймовірно, що за даним фактом буде розпочато кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України — грабіж.

В’ячеслав Єременко, УДСО при ГУМВС України в Дніпропетровській області


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста