Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську запроваджують люстраційні бази даних

Март 07
16:07 2014
База даних стане списком для люстрації чиновників та депутатів, каже Нікіта Проданець — голова обласної політичної організації «Демократичний Альянс».
Важно: Нужно размещение статей и пресс-релизов? Сделаем!

Кожен, хто використав погони, судівську мантію або силу проти невинних, мирних громадян має понести відповідальність. Після зміни влади така відповідальність буде кримінальною, до того часу — громадською. У «Демократичному альянсі» вже створили сайт skoty.info, на якому можна залишати іноформацію, щодо осіб з різних куточків України, які перевищували свої повноваження або діяли відверто злочинним чином. Окрім чиновників, співробітників правоохоронніх органів, суддів, під люстрацію потраплять і журналісти, що працюють в державних ЗМІ та які свідомо розповсюджували неправдиву інформацію.

«Вся структура, яка є, вона за великим рахунком, лишилася і чекає наказів нової влади. Тому потрібно детально і до речі, опозиційні партії, вони також повинні провести люстрацію та пожертвувати своїми найгіршими членами та депутатами. Тут питання, що люстрація має йти і по народним депутатам в тому числі, не важливо на якому рівні ти чиновник. З найменшого жо найбільшого мають відбутися конструктивні зміни, якщо вони не відбудуться, буде другий Майдан», — вважає Нікіта Проданець, голова обласної політичної організації «Демократичний Альянс».
Автор: Іван МУРАХА


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста