Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Цьогоріч на Дніпропетровщині державну підсумкову атестацію складатимуть більше 72 тис школярів

Март 11
16:22 2014

Цьогоріч загальна державна підсумкова атестація школярів розпочнеться 13 травня і триватиме до 16 червня 2014 року. Завдання з української мови для учнів молодшої, середньої та старшої школи визначить Міністерство освіти і науки України. Вони будуть однаковими для всіх шкіл країни. Іспити з математики та предметів, які учні складатимуть за вибором, зокрема, з російської мови, будуть підготовані індивідуально для кожного регіону. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Для учнів четвертих класів атестація проходитиме з 13 по 22 травня 2014 року. Школярам необхідно скласти три предмети: українську мову, математику та читання.

Школярам, які у цьому році закінчують дев’ятий клас, необхідно скласти підсумкові роботи з п’яти дисциплін. Серед них два предмети є обов’язковими – це математика (інтегрована робота з алгебри та геометрії) та українська мова. Інші дисципліни визначаються за вибором учнів. Серед письмових іспитів за вибором – диктант з російської мови. Інші два профільні предмети шкільної програми учні можуть складати усно. Іспити триватимуть з 2 по 16 червня 2014 року.

Випускники 11-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію з 23 по 29 травня 2014 року. Випускники складатимуть три предмети. Це українська мова та математика (інтегрована контрольна робота з алгебри і початків аналізу та геометрії) і ще один профільний предмет за вибором.

Нагадаємо, що у 2014 році більше 15 тис одинадцятикласників складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання.

Довідково:

У 2013-2014 навчальному році у школах Дніпропетровщини навчаються близько 300 тис дітей. З них у четвертих класах навчаться майже 29 тис дітей, у дев’ятих – близько 26 тис, в одинадцятих – майже 18 тис школярів.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com