Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську 40 «тітушок» розгромили євромайдан (відео)

Ноябрь 26
01:18 2013

У Дніпропетровську 40 «тітушок» розгромили наметове містечко євромайдану, старшого по табору Віктора Романенка сильно побили.

Про це Українській правді повідомили активісти «ДемАльянсу».

Як повідомив один з активістів акції Роман Сердюк, невідомі налетіли на наметове містечко в той момент, коли зачитували рішення окружного адмінсуду про заборону проведення акції на Європейській площі, повідомляє «Інтерфакс- Україна».

«Вони налетіли і стали трощити все, що було у них на шляху. Вони розгромили намети, били, причому «грамотно» били людей, які були в наметовому містечку і які стояли, слухали музику. А міліції не було», — повідомив Сердюк.

За його словами, міліція під час зачитування рішення суду просто поїхала і з’явилася коли «молодчики зробили свою справу і втекли».

Він також повідомив, що травми голови і руки отримав координатор Евромайдана Віктор Романенко, він доставлений до лікарні. Ще 6 осіб отримали тілесні ушкодження.

Молоді люди спортивної статури почали збиратися на Європейській площі ще з 17.00.

За словами Сердюка,  організатори майдану попереджали правоохоронців про те, що може статися.

«Проте заходів безпеки з боку міліції прийнято не було», — сказав він.

Сам Романенко заявив, що дізнався в нападників спортсменів, членів федерації дзюдо Дніпропетровської області, яку очолює народний депутат України, член Партії регіонів Іван Ступак.

«Це були ті ж спортсмени Ступака, які нападали на мирні акції опозиції і влітку цього року», — стверджує Романенко.

Українська правда0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com