Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську члени Партії регіонів здають партквитки

Январь 24
12:54 2014

За останні дні стало відомо про два такі випадки. У вівторок під час пікетування молоддю Євромайдану офісу Партії регіонів Дніпропетровської області на проспекті Карла Маркса свій партійний квиток намагалася здати журналістка, колишня працівниця державного 51 каналу Ольга Ольховик, повідомили dnepr.comments.ua.

У середу про свій вихід із фракції Партії регіонів заявив і депутат ради Кіровського району Дніпропетровська Олексій Безуглий. Він написав на своїй сторінці у Facebook: «Я, Безуглий Олексій Леонідович, депутат Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради, безпартійний, заявляю про вихід із фракції Партії Регіонів. Я до останнього моменту сподівався, що Бог та мудрість політиків збереже цю країну від громадянського протистояння. Я помилявся. Прошу пробачення у свого народу за те, що довго думав». Зазначену інформацію Олексій Леонідович підтвердив і в розмові з кореспондентом «Дня».

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпропетровськ

Джерело: День


0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com