Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську створено спецбатальйон міліції

Март 06
13:37 2014

В один з перших робочих днів на посаді заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник разом з керівництвом ГУМВС в області відвідав базу новоствореного підрозділу «Спеціальний батальйон міліції» (колишній БМОП «Беркут»). Про це повідомив ВЗГ ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Щойно призначений координатор діяльності правоохоронних органів ознайомився з висновками атестації особового складу, наявною побутовою та матеріально-технічною базою підрозділу.

На зустрічі зі співробітниками міліції було знайдено розуміння того, що в теперішній, складний для держави час потрібно якнайшвидше повернути довіру громадян до правоохоронних органів та після реорганізації заступити на охорону громадського порядку в регіоні.

Днями жителі Дніпропетровщини побачать у містах та районах області співробітників новоствореного підрозділу, які охоронятимуть їх спокій та конституційні права.


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com

Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...