Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську створено спецбатальйон міліції

Март 06
13:37 2014

В один з перших робочих днів на посаді заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник разом з керівництвом ГУМВС в області відвідав базу новоствореного підрозділу «Спеціальний батальйон міліції» (колишній БМОП «Беркут»). Про це повідомив ВЗГ ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Щойно призначений координатор діяльності правоохоронних органів ознайомився з висновками атестації особового складу, наявною побутовою та матеріально-технічною базою підрозділу.

На зустрічі зі співробітниками міліції було знайдено розуміння того, що в теперішній, складний для держави час потрібно якнайшвидше повернути довіру громадян до правоохоронних органів та після реорганізації заступити на охорону громадського порядку в регіоні.

Днями жителі Дніпропетровщини побачать у містах та районах області співробітників новоствореного підрозділу, які охоронятимуть їх спокій та конституційні права.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com