Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську повна мобілізація ополченців

Май 01
21:21 2014

Як повідомив Штаб національного захисту Дніпропетровської області, з 15 години 1 травня на Дніпропетровщині оголошена повна мобілізація усіх активістів дніпропетровського Полку національного захисту.

Їм наказано зв’язатися із сотниками та прибути в повному бойовому спорядженні до будівлі Дніпропетровського ГУ МВС України (вул. Червона 20а).


У МВС пообіцяли озброїти ополченців й надати техніку для передислокації на східний кордон області.
За неперевіреною інформацією, сьогодні близько 14 години на один з блок-постів в Меживському районі Дніпропетровської області біло скоєно напад групою осіб у російській формі, озброєних вогнепальною зброєю. В ході протистояння оборонцям блок-посту вдалося відбитися, але нападники розсіялися округою.
Бійці Полку самозахисту мають у найкоротший термін разом з працівниками МВС ідентифікувати та затримати диверсантів.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com