Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську побили учасників Майдану, які прямували до Києва

Декабрь 02
02:38 2013

Біля автовокзалу у Дніпропетровську троє молодих людей спортивної статури побили чотирьох учасників Євромайдану, які прямували до Києва.

Про це розповів «Інтерфаксу-Україна» один із потерпілих, депутат Бабушкінської райради, помічник нардепа Леоніда Сергієнка Микола Хоменко.

За його словами, він із трьома учасниками Євромайдану сиділи в машині, коли троє молодих осіб почали штовхати один одного прямо в машині.

«Вони так штовхали один одного на машину, що ум’яли двері. Коли ми вийшли з машини, вони без слів накинулися на нас і стали професійно бити. Вони били по обличчю, голові, збили мене з ніг і почали бити ногами», — розповів Хоменко.

За його словами, нападники – професійні спортсмени, борці.

«Я не виключаю, що нас били ті ж «тітушки» народного депутата Івана Ступака, які розгромили Євромайдан у Дніпропетровську», — додав Хоменко.

Міліція нападників і потерпілих доправила в Кіровське районне відділення Головного управління МВС у Дніпропетровській області.

Потерпілі планують звернутися  до лікарні, зняти побої й домагатися відкриття кримінального провадження.

У неділю на народному віче у Дніпропетровську було зібрано близько 24 тис грн, на які понад 60 людей спрямовані до Києва на Майдана Незалежності.

источник


Loading...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.Ваш уровень доверия к полиции Днепропетровска:Смотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Пробки в Днепропетровске

Переводчик текста

с  на


Система - онлайн переводчик текста