Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську «на гарячому» спіймали крадія мобільних телефонів

Апрель 27
15:14 2014

О 18:20 у Дніпропетровську співробітники групи затримання Управління Державної служби охорони отримали по лінії «102» повідомлення про крадіжку мобільного телефону на вулиці Слобідській.

Негайно виїхавши на місце події, бійці ДСО припинили злочинні наміри молодого грабіжника. По орієнтуванню чергової частини був затриманий схожий за описом 24-річний хлопець, у якого при обшуку був вилучений вкрадений телефон.

Як з’ясувалося пізніше у потерпілої громадянки, грабіж стався несподівано – вона читала SMS-повідомлення, як раптом невідомий хлопець вихопив мобільник, штовхнувши її, і почав тікав. Спочатку власниця телефону спробувала наздогнати грабіжника, але, усвідомивши, що без допомоги правоохоронців не впорається — попросила перехожих зателефонувати до райвідділу міліції.

Затриманого доставили в Бабушкінський районний відділ міліції для з’ясування обставин події та винесення належного процесуального рішення. Ймовірно, що за даним фактом буде розпочато кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України — грабіж.

В’ячеслав Єременко, УДСО при ГУМВС України в Дніпропетровській області0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com