Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську запроваджують люстраційні бази даних

Март 07
16:07 2014
База даних стане списком для люстрації чиновників та депутатів, каже Нікіта Проданець — голова обласної політичної організації «Демократичний Альянс».

Кожен, хто використав погони, судівську мантію або силу проти невинних, мирних громадян має понести відповідальність. Після зміни влади така відповідальність буде кримінальною, до того часу — громадською. У «Демократичному альянсі» вже створили сайт skoty.info, на якому можна залишати іноформацію, щодо осіб з різних куточків України, які перевищували свої повноваження або діяли відверто злочинним чином. Окрім чиновників, співробітників правоохоронніх органів, суддів, під люстрацію потраплять і журналісти, що працюють в державних ЗМІ та які свідомо розповсюджували неправдиву інформацію.

«Вся структура, яка є, вона за великим рахунком, лишилася і чекає наказів нової влади. Тому потрібно детально і до речі, опозиційні партії, вони також повинні провести люстрацію та пожертвувати своїми найгіршими членами та депутатами. Тут питання, що люстрація має йти і по народним депутатам в тому числі, не важливо на якому рівні ти чиновник. З найменшого жо найбільшого мають відбутися конструктивні зміни, якщо вони не відбудуться, буде другий Майдан», — вважає Нікіта Проданець, голова обласної політичної організації «Демократичний Альянс».
Автор: Іван МУРАХА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com