Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську відбувся літературний квест для школярів «У пошуках шевченківських скарбів»

Март 11
16:20 2014

У Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія відбувся літературний квест «У пошуках шевченківських скарбів». У ньому взяли участь діти 10-12 років – це  читацький актив бібліотеки та всі бажаючі школярі. Під час квесту у формі гри діти навчилися користуватися каталогом бібліотеки та дізналися цікаві факти про життя та творчість Великого Кобзаря. Захід відбувся в рамках святкування на Дніпропетровщині 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Перед початком квесту співробітники бібліотеки ознайомили гостей з ілюстративно-документальною виставкою «Навіки з нами серце і слова пророчі», присвяченою 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У виданнях, представлених на виставці, була висвітлена доля поетичної та мистецької спадщини митця.

Після цього школярам запропонували розділитися на дві команди. Кожна з них отримала завдання шукати книги про Великого Кобзаря у фонді відділу абонемента. Перемогу здобула команда, яка найшвидше виконала всі завдання. У якості призів діти отримали календарі та солодкі подарунки. Всі бажаючі змогли взяти вподобані книжки на читацький абонемент.

«Завдяки квесту діти отримали практичні навички користування електронним каталогом бібліотеки та уміння орієнтуватися в бібліотечних фондах. Крім того, співробітники закладу через поетичне слово розказали школярам про творчість Тараса Шевченка, його людські чесноти: віру, надію, любов, — зазначила директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина. —  У формі гри учнівська молодь змогла навчитися аналізувати прочитане та знаходити підтвердження своїх думок у текстах, знаходити зерно мудрості в словах і вчинках Кобзаря».0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com