Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровську вшанували памʼять загиблих у Києві, мітингувальники їдуть у столицю

Февраль 19
12:10 2014
У Дніпропетровську на традиційному зібрання Євромайдану сьогодні ввечері вшанували памʼять загиблих під час сутичок у Києві. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, мітингувальники прийшли на Європейську площу міста з плакатами «Януковичу, не убивай наших дітей», «Донецький фашизм не пройде» тощо. Вони також тримали в руках синьо-жовті прапори.
Памʼять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

За даними активістів, до столиці на власних авто з Дніпропетровська сьогодні вже виїхали десятки активістів.

У середу активісти Євромайдану планують провести заходи на знак солідарності з мітингувальниками в столиці. Зокрема, жіноче об’єднання «Сестринська сотня» планує акцію «Жалобний набат».

Сьогодні ж активісти місцевого Євромайдану створили Народну раду територіальної громади Дніпропетровська, оголосив координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко.

Президія Дніпропетровської обласної ради сьогодні звернулася до української та європейської спільноти, висловивши «глибоке обурення з приводу останніх подій у столиці».0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com