Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

У Дніпропетровському педагогічному коледжі пройшов фестиваль «Тарасова Криниця»

Март 12
17:42 2014

У педагогічному коледжі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся фестиваль студентської творчості, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, фольклориста та етнографа. У заході взяли участь близько 300 студентів.

Фестиваль розпочався з відкриття виставки творів образотворчого мистецтва, присвяченої 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Одразу після цього учасники заходу мали змогу взяти участь у майстер-класах з петриківського розпису, плетіння кіс, а також виготовлення народних саморобних ляльок.

«Фестиваль є цікавим та корисним для його учасників – майбутніх педагогів. Адже ці люди прививатимуть своїм учням творчий смак та любов до рідної країни. Сьогодні ці поки що студенти проявили себе, як гідні люди – всебічно розвинені, активні та не байдужі до нашої історії», – прокоментував Анатолій Крупський.

Згодом відбулась презентація студентських творчо-пошукових проектів «Т.Г.Шевченко і Придніпров’я» та «Т.Г.Шевченко – художник».

Фестиваль закінчився гала-концертом художньої самодіяльної творчості студентів і викладачів педагогічного коледжу «Тарасова криниця».0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com