Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Росія створює в Україні атмосферу терору та насильства – МЗС

Май 02
16:07 2014

index

Міністерство закордонних справ України відкинуло звинувачення МЗС Російської Федерації у невиконанні Женевських домовленостей. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

“Україна була і залишається відданою виконанню домовленостей, досягнутих за результатами зустрічі глав зовнішньополітичних відомств України, РФ, ЄС та США у Женеві 17 квітня ц.р. Категорично відкидаємо спроби російської сторони звинуватити Київ у нібито невиконанні домовленостей та констатуємо, що попри заклики світового співтовариства Російська Федерація не вжила жодних кроків з деескалації ситуації та виконання Женевських домовленостей”, – йдеться у заяві МЗС України.

Українська сторона наголосила, що саме Росія всіляко підтримує терористичні групи, які діють у східних регіонах України, “наражаючи на небезпеку мирних жителів, захоплюючи заручників і створюючи атмосферу терору та насильства”.

“Для керівництва України принциповими є питання безпеки всіх громадян, що проживають на території держави. Відтак метою антитерористичної операції, активна фаза якої була відновлена у м. Слов’янськ, є ізоляція незаконних збройних та терористичних формувань”, – заявляє МЗС України.

Зовнішньополітичне відомства України нагадало, що керівництво антитерористичної операції висунуло озброєним сепаратистам вимоги негайно звільнити всіх заручників, скласти зброю, звільнити всі захоплені адміністративні будівлі, припинити безлади і погроми.
“Українська влада готова амністувати тих екстремістів, які не скоювали тяжких насильницьких злочинів. Політичний діалог з мирними протестувальниками залишається актуальним для влади України”, – підкреслюють у МЗС.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com