Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Россию начали изолировать от мира — Касьянов

Март 02
13:23 2014
"Самоізоляція РФ почалася": Посли США та Канади покинули Москву 

Посли США і Канади покинули Москву, перервавши співпрацю з Російською Федерацією в рамках підготовки до саміту «Великої Вісімки».

Про це у своєму Twitter повідомив колишній глава Ради федерації РФ Михайло Касьянов.

«США і Канада припинили взаємодія з РФ в рамках G8, їх посли покинули Москву. Обама почав консультації в НАТО. Самоізоляція РФ почалася», — написав Касьянов.

Саміт «Великої Вісімки» повинен пройти 4-5 червня в Сочі.

Президент Росії Володимир Путін 1 березня вніс до Ради Федерації звернення про використання збройних сил РФ на території України «до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні». Причиною таких заходів в документі названо «екстраординарну ситуацію, що склалася на Україні, і загрозу життю громадян РФ і особового складу російського військового контингенту, який дислокується на території України». Напередодні ввечері 90 сенаторів одноголосно схвалили ініціативу Путіна.

Україна звернулася до США та інших постійних членів Ради Безпеки ООН, а також до керівництва НАТО з проханням про захист територіальної цілісності.

Президент США Барак Обама в телефонній розмові з Путіним заявив, що Росія «явно порушила суверенітет України», ввівши війська в Крим, і засудив військову інтервенцію. У разі, якщо влада РФ продовжать «порушувати міжнародне право в Україні», це призведе до зростання політичної і економічної ізоляції Росії на міжнародній арені, заявив президент США.

источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com