Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Розпочинається прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Март 12
17:43 2014

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує до 1 травня 2014 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Премія Івана Франка присуджується щорічно до дня народження письменника та поета – 27 серпня — у розмірі двох тисяч гривень кожна. Розподіляється премія Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

— за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

— за кращий твір у телевізійній сфері;

— за кращий твір у радіомовній сфері;

— за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо України (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Виставки, конкурси, премії, фестивалі», підрозділі «Премії».

Одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії, подаються:

—                        клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

—                        примірник публікації (твору) в газеті, журналі, книзі та на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення на теле-радіо (назва ЗМІ, його номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо);

—                        копія паспорта 1-2 стор. (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою (на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності).

Телефон для довідок:  (044) 278-86-96.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com