Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

«Правий сектор» просить ветеранів не носити георгіївські стрічки

Апрель 28
10:19 2014

«Правий Сектор» застеріг закарпатців, які будуть брати участь в травневих акціях, від використання георгієвських стрічок. Про це йдеться у зверненні «Правого Сектора» Закарпаття до мешканців краю, повідомляє Укрінформ.

«Звертаємося до всіх організаторів та учасників травневих акцій 1-го та 9-го травня із проханням не поширювати та не демонструвати на вулицях міст ворожих прапорів, значків та відзнак, зокрема таких, як червоний прапор Радянського Союзу, російський триколор та георгієвська стрічка»,- ідеться у зверненні.

При цьому у «Правому Секторі» зауважують, що не мають жодних упереджень щодо цих символів.

«Сьогодні під цими прапорами та із цими стрічками лунають заклики до сепаратизму та розколу України. Тому ми не маємо морального права дозволити демонстрування цих символів на наших вулицях. Їх демонстрація буде розцінюватися, як підтримка іноземного агресора та заклик до сепаратизму», — йдеться у зверненні.

Нагадаємо, ветеранські організації Кіровограду збираються відсвяткувати День Перемоги під синьо-жовтим прапором і без георгіївських стрічок. А у Полтавській області заходи відбудуться без червоних прапорів.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com