Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

На Луганщині та Донеччині проведуть референдум за входження до складу Дніпропетровської області

Май 01
15:41 2014

У міжобласній раді територіальних громад південного сходу України відбулося засідання з формування Центральної виборчої комісії референдуму (територіального опитування) громад Донеччини та Луганщини щодо входження до складу Дніпропетровської області.

Рішення буде прийнято сьогодні, повідомляє на сторінці у Facebook редактор Цензор.нет Юрій Бутусов.

Журналіст закликає користувачів соцмережі долучитися до створення слоганів до референдуму. «Треба поважати право громадян на зміну адміністративно-територіальних кордонів у державних кордонах України. І давайте подивимося, який референдум отримає максимальну підтримку більшості донеччан і луганчан. Думаю, що в умовах чесної конкурентної боротьби у прихильників кримінальної ОПГ, що діє під «дахом» «Донецької народної республіки» немає жодних шансів», – пише Ю.Бутусов.

За його словами, даний референдум ініціюють донеччани і луганчани, які бажають відновити мир у своїх містах і селах. «Референдум «Донецької народної республіки» – це війна», – зазначив Ю.Бутусов.

За його словами, референдум є інціативою донеччан і луганчан. «Якщо ви хочете, щоб референдум відбувся на території вашої громади в Донецькій і Луганській області, треба прийняти максимально можливу участь у наступних проектах: 1. Напрямок звернень громадян та територіальних громад із заявкою з проведення референдуму (територіального опитування) у вашій громаді; 2. Формування ініціативних груп з проведення референдуму (територіального опитування); 3. Визначення місць організації виборчих комісій; 4. Організація агітаційних груп; 5. Розробка і виробництво агітпродукції. 6. Охорона виборчих дільниць», – пише журналіст.

Контакти ініціативної групи з проведення референдуму: по Донецьку: referendumdn@gmail.com, по Луганську: referendumlg@gmail.com. Контактний телефон: 096 542 65 69.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com