Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

На Дніпропетровщині чоловік облив себе горілкою та підпалив

Апрель 26
12:58 2014
На Дніпропетровщині чоловік облив себе горілкою та підпалив 

24 квітня, по вулиці Петриківського в Кривому Розі Дніпропетровської області, на приватному подвір’ї 55-річний господар облив себе горілкою та підпалив. Отримав 40% опіків тіла, таким чином хотів покінчити життя самогубством.

«Цей чоловік вже протягом 10 років дуже сильно вживав алкоголь. Ходив систематично в запої. На нього, можна сказати, останнім часом звалилися проблеми. Вже місяць як звільнили з роботи, за це дуже переживав. Мешкав з дружиною, а вона поїхала в інше місто на заробітки. Залишився вдома сам. Крім того, в нього сильно боліли ноги, постійно жалівся на здоров’я, — розповіла Оксана Фіщенко з криворізької міліції. — А тиждень тому знову запив. Очевидно, під алкоголем, відчув на собі багато проблем і вирішив піти з життя».

Знайшла чоловіка мати, вона мешкає неподалік. Він лежав на подвір’ї.
«Зараз експерти визначають, якою рідиною себе облив. Але точно не бензином, бо його там не було і близько. Більш усього, це горілка, бо біля чоловіка лежала пляшка, — продовжили в міліції».

Чоловіка відправили в реанімаційне відділення 2-ї криворізької міської лікарні. В нього сильно обгоріла голова, тулуб, руки, права нога, верхні дихальні шляхи. Пацієнт в тяжкому стані, в нього третій ступінь шоку, він непритомний.

Автор: Анна ЛАКИЗА


0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com