Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

На Дніпропетровщині сестра замурувала брата в сараї

Апрель 30
16:28 2014
На Дніпропетровщині сестра замурувала брата в сараї 

28 квітня в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області мешканці одного з двоповерхових будинків по вулиці Авіаційній знайшли в забитому гвіздками приміщенні 54-річного чоловіка. Він просидів 2 дні. Його залишила там 52-річна сестра.

«Це конфлікт на сімейному рівні. Жінка вимагала від брата поділити квартиру, або щоб пішов, той не хотів. Тоді вона вирішила діяти іншим методом, — розповіли в криворізькій міській міліції. — Біля будинку є подвір’я, на ньому стоять підсобні приміщення. Чоловік туди зайшов, а в цей час сестра зачинила його там. Щоб не зміг вибратися, забила його гвіздками і покинула. Чоловік опинився в пастці».

Чоловік просидів в приміщення два дні, гукав на допомогу.
«Йому довелося там бути без їжі та води. Добре, що повз проходила 78-річна сусідка. Вона почула, що чоловік кричав про допомогу. Вона і подзвонила в центрально-міський відділ міліції. Так і сказала — сусідка замурувала брата, — продовжили в міліції».

За незаконне позбавлення волі або викрадення людини жінка може отримати до трьох років позбавлення волі.

Автор: Анна ЛАКИЗА


0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com