Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Макеєнко — Януковичу: Жодна влада не варта людських жертв (ВИДЕООБРАЩЕНИЕ ОТСТАВКИ)

Февраль 20
15:04 2014

Нардеп Володимир Макеєнко  заявив про свій вихід з лав Партії регіонів.

Про це йдеться у відеозверненні глави КМДА до  президента Віктора Януковича та до керівників силових структур.

«Події, що відбуваються сьогодні у столиці України – це трагедія всього українського народу. Я … готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття на Майдані Незалежності», — заявив нардеп.

«Я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. … Жодна влада не варта людських жертв, жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей», — додав Макеєнко.

Також він запропонував «кожному нардепу незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України в формі та громадянами України в цивільному  заради припинення бойових дій та кровопролиття».

«Я буду виконувати обов’язки голови КМДА до тих пір, поки мені довіряє народ України», — підсумував Макеєнко.

Як відомо, напередодні про вихід з фракції «регіоналів» у Верховній Раді заявили нардепи Віктор Бондар  та Владисла Атрошенко.

20 лютого стало відомо, що нардепи-регіонали  Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошак, Іштван Гайдош також заявили про свій вихід із Партії регіонів.

Раніше заяву про вихід з фракції написав депутат Верховної Ради Юрій Благодир, а голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран заявив, що виходить з лав Партії регіонів.  Також з фракції ПР у Верховній Раді раніше вийшли Давид Жванія та Інна Богословська.

Українська правда0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com