Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Каско страхування в Україні: поради по вибору та переваги

Май 05
12:14 2014

КАСКО страхування в Україні здійснюється у відповідності до Закону України «Про страхування». КАСКО – страхування транспортних засобів (автомобілів, вагонів, літаків, суден) на випадок пошкодження або знищення внаслідок незаконного заволодіння, самозаймання або пожежі, дорожньо-транспортної пригоди, чи протиправних дій відносно застрахованого транспорту третіх осіб.

Переваги КАСКО

Добровільне страхування КАСКО – це вибір відповідальних та розумних автомобілістів, які вболівають за власну безпеку на дорозі та цінують свого «залізного» коня. Оформлення договору КАСКО дає можливість водіям захистити власний бюджет від надмірних витрат в разі настання страхового випадку, а також пришвидшить розв’язання всіх складних питань, пов’язаних з відновленням автомобіля в результаті пошкодження ДТП, дії стихійного лиха або протиправного впливу третіх осіб.

Зазвичай страхові компанії пропонують на вибір три опції відшкодування збитків:

виплата в грошовому вираженні;

відновлення транспортного засобу на СТО страховика;

компенсація витрат ремонту авто, здійсненого самостійно.

Ще одною безумовної перевагою КАСКО є отримання максимальної страхової виплати при угоні машини, її загибелі або при недоцільності проведення ремонту у разі сильного пошкодження. При цьому сума відшкодування розраховується незалежним експертом або оцінювачем страховика з врахуванням або без зносу авто.

КАСКО повне або часткове – що вибрати?

Поліс автоКАСКО може включати захист автомобіля від усіх страхових ризиків або поєднувати в собі тільки декілька з них. В залежності від обраних страхових випадків, які гарантують отримання компенсації, і розрізняють КАСКО повне або часткове. Відповідно і вартість страхового полісу буде суттєво відрізнятись: часткове КАСКО обійдеться дешевше ніж повне.

При оформленні полісу страхування важливе значення має стаж водія, адже у недосвідченого автовласника значно вищий ризик потрапити у непередбачувану ситуацію на дорозі ніж у водія зі стажем. Тому початківцям фахівці радять обирати тільки повне КАСКО, в той час як вправні водії з багаторічним досвідом, які впевнено почуваються на дорозі, але хочуть при цьому не переживати за збереження власного авто, можуть підібрати часткове КАСКО з оптимальним для них поєднанням ризиків. Кожна страхова компанія розробляє свій перелік страхових випадків по частковому КАСКО, тому при оформленні полісу варто уважно вивчити договір.

Чому варто обрати КАСКО від PZU?

Страхова компанія PZU вже понад 20-ти років здійснює свою діяльність в Україні та пропонує своїм клієнтам надійний та професійний захист у всіх сферах їхньої життєдіяльності. АвтоКАСКО від PZU надає такі переваги:

відшкодування збитку без довідки ДАІ до 10 тис.грн та у разі заповнення європротоколу до 25 тис. грн.;

послуги персонального єврокомісара від PZU;

відстеження онлайн своєї страхової справи;

середній термін виплати компенсації збитків – 21 день.0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com