Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Захарченко стягує в Київ внутрішні війська

Декабрь 02
13:48 2013

У зв’язку із масштабними акціями протесту для забезпечення громадського порядку в Києві внутрішні війська залучатимуть додаткові сили.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті ВВ МВС.

«Станом на 10 ранку 2 грудня для забезпечення громадського порядку у Києві залучено близько однієї тисячі військовослужбовців внутрішніх військ, які несуть службу поблизу адміністративних будівель органів державної влади», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що додаткові сили залучать гідно з розпорядженням міністра внутрішніх справ України «у зв’язку із масштабними акціями протесту в столиці для забезпечення громадського порядку у місті Києві» будуть залучені додаткові сили.

«З управлінь територіальних командувань внутрішніх військ до Києва направлено достатню кількість військовослужбовців для належного забезпечення громадського порядку», — йдеться в помвідомленні.

Вказано, що таке рішення «перш за все зумовлено необхідністю заміни тих військовослужбовців, які тривалий час знаходяться на службі».

Як повідомлялося, раніше у внутрішніх військах заперечували передислокацію військових.

У понеділок 2 грудня близько 9.00 через Кременчук у бік Києва проїхало 5 автобусів з солдатами внутрішніх військ.

Українська правда0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com