Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Дніпропетровські «регіонали» перефарбувались у патріотів

Март 05
19:58 2014
У Дніпропетровській міськраді створено нову депутатську групу. До групи з назвою «Дніпро» увійшли переважно регіонали. Очолив її також регіонал — Олег Батюков.

Наразі до складу групи увійшло 32 особи, втім депутати закликають колег приєднатись.

 1. Батюков Олег
 2. Скляр Леонід
 3. Міносян Яків
 4. Бутенко Володимир
 5. Попов Андрій
 6. Трубей В’ячеслав
 7. Хуторський Борислав
 8. Левчук Леонід
 9. Бірюк Андрій
 10. Долгов Сергій
 11. Марчук Олег
 12. Герліванова Ірина
 13. Коврова Ірина
 14. Цибук Анатолій
 15. Резнік Олександр
 16. Сакал Олександр
 17. Скоромний Максим
 18. Шипко Олександр
 19. Левчинський Дмитро
 20. Палагнюк Євгеній
 21. Кушнір Станіслав
 22. Рублевський Вадим
 23. Жадан Євгеній
 24. Здесенко Андрій
 25. Грачов Вадим
 26. Яцуба Андрій
 27. Веретенников Андрій
 28. Огнєвой Михайло
 29. Волошин Віктор
 30. Бєляєв Олександр
 31. Македонський Ігор
 32. Чебанов Костянтин

«У зв’язку із ситуацією, яка склалася в Україні, ми закликаємо до активної, плідної консолідації у роботі громади, міської ради та адміністрації міста», — сказав Олег Батюков.

За словами секретаря депутатської групи «Дніпро» Андрія Бірюка, діяльність нової депутатської групи буде направлена на ефективне і результативне вирішення актуальних задач у життєдіяльності територіальної громади міста, підготовку та ініціювання прийняття міською радою програм, направлених на покращення якості надання комунальних послуг мешканцям міста, ефективне використання бюджетних коштів.

Новостворена депутатська група Дніпропетровської міської ради VI скликання «Дніпро» прийняла звернення до громадськості міста щодо політичної ситуації в Україні, в якому жорстко засудила дії російської Федерації та підтримала звернення Верховної Ради України від імені народу України до Збройних Сил України, в якому Верховна Рада виразила повну солідарність та всебічну підтримку Збройним Силам України, які готові стати на захист нашої Вітчизни, а також рішення СНБО України, прийняте 1 березня 2014 року, про приведення Збройних Сил України у ступінь підвищеної бойової готовності.

«Ми переконані і віримо, що Бог не в силі, а в правді. Правда на боці українського народу, тому ми переможемо!», — йдеться у зверненні.

Орина ВАЩУК0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com