Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Дніпропетровська об’їздна: крадуть багато, але беруть нові кредити

Июль 25
12:09 2013

Депутати Дніпропетровської міськради на сесії 24 липня дозволили департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради залучити 785 млн грн кредитів на будівництво ділянок дороги Київ — Луганськ — Ізварине.

Згідно з рішенням міськради, планується взяти кредит у розмірі 94,4 млн грн, який буде спрямовано на будівництво ділянки автомобільної дороги з розв’язкою на Криворізькому шосе та прилеглої до неї ділянки, що є частиною автодороги Київ — Луганськ — Ізварине.

Другий кредит на 690,5 млн грн депутати мають намір залучити для будівництва автодороги на ділянці від вул. Кайдацький шлях до траси Київ — Луганськ — Ізварине.

Кредити буде взято терміном на 10 років зі сплатою не вище 10% річних під державні гарантії відповідно до постанови Кабінету Міністрів №404 від 3 червня 2013 року.

Нагадаємо, прокуратура Дніпропетровської області розпочала провадження відносно ряду будівельних організацій, задіяних на будівницті об’їздної дороги стосовно розкрадання понад 20 мільйонів гривень.

Автор: Соломія ШВАЙКА0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com