Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Днепропетровский «Беркут» снова оказался нужным власти

Май 05
17:02 2014

милиция

Официальная информация ГУ МВД в Днепропетровской области

На Дніпропетровщині посилюють спеціальний батальйон міліції (колишній «Беркут»)

В зв’язку з подіями у Донецькій та Луганській областях, зростанням загрози зовнішнього вторгнення, проявів фактів сепаратизму, тероризму та з метою стабілізації криміногенної ситуації в південно-східному регіоні керівництвом держави прийняте рішення про збільшення штатної чисельності, додатковому озброєнню та технічному оснащенню спеціального батальйону міліції ГУМВС України в Дніпропетровській області.

Запрошуємо до його лав чоловіків: громадян України, віком від 20 до 45 років, які мають досвід служби в спеціальних підрозділах, повітрянодесантних та прикордонних військах.

За довідками звертатися до Управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Дніпропетровській області за адресою:м. Дніпропетровськ, вул. Красна 20-а.

Та за телефоном: (097) 040-77-26

ГУМВС України в Дніпропетровській області0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com