Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

В Днепре водитель «Мерседеса» снес авто ГАИ и уехал на такси

Апрель 25
15:12 2014
В Дніпропетровську мажор протаранив автомобіль ДАІ і зник на таксі
Фото: zovzakona.org

Вночі 24 квітня близько 1.00 на мосту №2, який сполучає лівий та правий береги Дніпропетровська, джип «Мерседес» протаранив службовий автомобіль інспекторів дорожньої служби марки «Деу Ланос». Свідки стверджують, з якихось причин інспектори відразу відпустили водія та дозволили йому самому поїхати на таксі в лікарню.

«Мерседес» в’їхав в задню ліву частину автомобіля.

«Коли я приїхав на місце аварії, номерів на «Мерседесі» не було, водія теж. Запитав у інспекторів, де він. Старший зміни повідомив, що його відвезли в райвідділок. Потім з’явилися люди, які почали оформляти аварію. Треба ж було знайти водія. Після цього працівники дорожньої служби вже сказали інше — коли вдарило їхню машину, одного з них затиснуло дверима, а інший йому допомагав вибратися. Тому вони не встигли затримати порушника. Він сів в таксі і поїхав, — розповів В’ячеслав Поєзднік, журналіст сайту «Зовзакона». — Потім почалися ще дивніші речі. Через годину на місце аварії приїхала машина таксі. Звідти вийшли двоє чоловіків, під руки посадили в «Мерседес» якогось дядька. Сказав, що саме він сидів за кермом під час аварії. Як відбулася аварія і в яку лікарню він їхав, чоловік так і не розповів. Його почали оформляти, як водія. Пізніше взагалі відмовився давати будь-які пояснення».

«Складається враження, що інспектори одразу після аварії домовилися з водієм, щоб замінити його на іншу людину, за якусь обговорену суму. Тому і дозволили поїхати на таксі і зняти номери з машини. На місцевих форумах водії, які бачили аварію, стверджують, що номери спочатку таки були, — продовжив Поєзднік».

В обласній дорожній автоінспекції говорять, водія не затримали, він був тверезий. Аварію оформили за статтею «Порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів». Водій має відшкодувати затрати на ремонт «Деу Ланоса».0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com