Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Віктор Янукович попросив політичного притулку в Китаю!

Декабрь 03
00:59 2013

 

Віктор Янукович попросив політичного притулку в Китаю

Віктор Янукович звернувся до керівництва Китаю з проханням про надання політичного притулку. Саме з такою метою 2 грудня, за день до офіційного візиту, президент України вилетів до Китайської Народної Республіки.

Офіційно ж на паперах президентського відрядження стоїть “налагодження ділових зв’язків”.

“Віктор Федорович вибрав саме цю країну, бо європейські країни його б не прийняли, – розповідає народний депутат Інна Богословська. – Неправдива гра з процесом євроінтеграції та беркутівська зачистка Євромайдану сильно вдарила по іміджу Януковича. А в Китаї інтернет цензурований, там про дії українського президента мало хто чув, тому для нього це зараз найбезпечніше місце.”

За неперевіреною інформацією, Янукович планує залишитися в Китаї до китайського Нового Року (31 січня 2014), якщо до цього часу народ на Майдані не заспокоїться. “Старшим” в Україні президент залишив міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Нагадаємо, 30 листопада близько 4 год. бійці спецпідрозділу “Беркут” силою зачистили Майдан Незалежності від мітингувальників, що проводили мирну акцію в підтримку євроінтеграції. Близько 30 людей було затримано, десятки людей отримали травми.

источник0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com