Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

На Закарпатті правоохоронці затримали викрадача камер відеоспостереження

Ноябрь 03
11:51 2016

На Закарпатті правоохоронці затримали викрадача камер відеоспостереження [ Редактировать ] 03 ноября 2016 10:01 по материалам: Подробности-ТВ 28 На Закарпатті правоохоронці затримали викрадача камер відеоспостереження Викрадача камер відео спостереження затримали у Мукачевому

Викрадача камер відео спостереження затримали у Мукачевому на Закарпатті. Чоловік вночі об'їжджав велосипедом місто і знімав обладнання. Коли молодик цупив черговий пристрій, це помітили на моніторах в управлінні поліції. Повідомили патрульних і ті за хвилину вже були на місці. Злочинець намагався втекти, кинувши свій велосипед, та патрульні його наздогнали.

"Це був молодий чоловік двадцяти років, виявили у нього рюкзак у середині якого були відеокамери, вісім відеокамер різного типажу, на місце події відразу викликали слідчо-оперативну групу. Чоловік не чинив опору, натомість пояснити походження камер відмовився", — сказав Ернест Завадський, прес-секретар патрульної поліції міст Ужгород і Мукачево.

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com