Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Журналістка: Україна для них – територія грабунку, а не життя

Июнь 14
07:51 2019

Всі ці другі та треті паспорти в чиновників, бізнесменів, громадянство інших держав у близьких родичів – це не тільки про етику та лукавство. Це ще й про ставлення до країни як до місця тимчасового перебування. Території, де хочеться заробити, а не жити. Нащо вкладатися в комфортне соціальне оточення й інфраструктуру України, якщо родина живе в Лондоні, Женеві, США чи Ізраїлі?

Читайте також: Новий скандал у СБУ: дружина із російським громадянством другові Зеленського не перешкода

І це ставлення до території України як до місця полювання – найбільша вада українських елітних груп. Тут нічого не зміниться на краще, доки не буде ладу з громадянством сімей, які впливають на ухвалення рішень у країні.

Так, варто дозволити подвійне громадянство тому, хто цього хоче. Але якщо людина своїм громадянством демонструє ставлення до країни як до чогось для неї особисто тимчасового, то має бути для неї зворотній бік. Обмеження в політичних правах людей, у яких є конфлікт лояльностей унаслідок кількох громадянств.

Читайте також: Це точно важливіше за шаурму. Чому ж мовчить Зеленський?

Має бути не тільки пряма заборона обіймати будь-які посади людям, що мають кілька паспортів. Іноземне громадянство у близьких членів родини має бути обмеженням для вищих посад у спецслужбах. І довести факт подвійного громадянства має бути просто й логічно – за наявності інформації в іноземних реєстрах.

До речі, президент Порошенко вносив до Верховної Ради закон про обмеження подвійного громадянства для чиновників. Його провалили. А тепер навіть важко уявити, щоб за цих голови РНБО та в.о. голови СБУ ініціювали впорядкування питання громадянства. Так що тут як була чорна діра, так і залишається. Як керували країною люди, для яких Україна – територія грабунку, а не життя, так і керують.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.