Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Законність постанови ВРУ щодо притягнення Новинського до кримінальної відповідальності може стати предметом розгляду в судах — нардеп

Декабрь 08
17:05 2016

Законність постанови Верховної Ради України щодо надання згоди на зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутат Вадима Новинського може стати предметом розгляду в українських судах.

Про це в коментарі власному кореспонденту UAINFO повідомив народний депутат фракції "Народний фронт", перший заступник голови Комітету ВРУ з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник.

Він зауважив, що «подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Новинського було виключно політичним».

« У цьому випадку ми на засіданні комітету спромоглися зробити правовий висновок. Якби я проголосував за виключно політичний висновок, я б зрадив позицію комітету. На це я, вважаю, права не маю. І якщо члени комітету, і я, як виконуючий обов'язки його голови, буду приймати рішення виключно виходячи з політичної доцільності , то це погано позначиться на Верховній Раді цього скликання і погано для неї закінчиться», — пояснив П.Пинзеник, який утримався, коли парламент голосував за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Новинського.

Читайте також: Рада зняла недоторканність з "опоблоківця" Новинського. ВІДЕО

Нардеп підкреслив, що необхідно розмежовувати політичні наслідки прийнятого рішення і правові.

«Про політичні наслідки цього рішення говорити не готовий,нехай про це говорять політичні лідери. А що стосується правових наслідків, думаю, з великою імовірністю справа продовжиться в судах. У тому числі, думаю, предметом розгляду в судах може бути і законність самої постанови ВР про надання згоди на притягнення Новинського до кримінальної відповідальності», — повідомив депутат.

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com