Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Євросоюз першим у світі запровадив правила користування дронами

Июнь 12
11:13 2019

Євросоюз став першим регіоном у світі, який затвердив повний перелік правил користування безпілотними літальними апаратами.

Перелік правил оприлюднило Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA), повідомляє Deutsche Welle.

"Європа стане першим регіоном у світі, який має повний набір правил, що забезпечують безпечну, захищену та стабільну діяльність дронів як для комерції, так і для приватного користування. Загальні правила допоможуть стимулювати інвестиції, інновації та зростання в цьому перспективному секторі", – наголосив виконавчий директор EASA Патрік Кі.

Читайте також: В Украине смягчили правила полетов дронов

Нові правила за словами агенції з одного боку захищають права громадян ЄС, а з іншого – забезпечують вільний обіг безпілотників та рівні умови їхнього використання.

Перелік правил містить технічні та експлуатаційні вимоги до безпілотників. Так, власники апаратів з червня 2020 року повинні реєструвати їх в країні ЄС, де вони живуть або працюють на основному місці роботи.

Читайте також: Atlantic Council: Дроны, видеокамеры и онлайн-поиск: как команда активистов выявляет украинских коррупционеров

Реєстрація дозволить відстежити безпілотник в разі необхідності. Це має попередити такі випадки, які сталися в 2018 році в аеропортах Ґатвік і Хітроу в Лондоні, коли дрони залетіли на їхню територію і спричинили скасування рейсів і закриття аеропортів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.