Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

ЄС не змінював своєї позиції щодо Антикорупційного суду – Заліщук

Июль 17
22:30 2017

Насправді створення окремого антикорупційного суду чи наклеювання таблички "антикорупційний суддя" на певні кабінети – це не просто дві різні політичні позиції. Це два різних бачення, якою дорогою має йти країна.

І я рада була почути, що Європейський Союз не змінював своєї позиції щодо якнайшвидшого створення незалежної повноцінної антикорупційної судової установи.

Читайте також: Новий антикорупційний суд VS палати в старих судах: що треба знати

Про це сьогодні, 17 липня, нас особисто запевнив посол Євросоюзу в Україні Гюґ Мінґареллі під час зустрічі в представництві ЄС за участі депутатів і громадських організацій.

Ми представили послові своє бачення, що антикорупційні палати в нинішніх судах не зможуть реалізувати поставленої мети, а саме – забезпечити незалежність, часову та ресурсну спроможність, а також завадити витокам інформації.

Також ми наголосили, що аргумент "палати – швидше" – це просто маніпуляція. Законопроект, який ми зареєстрували з Єгором Соболєвим, Оксаною Сироїд, Сергієм Лещенком, Мустафою Найємом й Іваном Крульком із лютого місяця залишився недоторканним у профільному комітеті.

Читайте також: Чому швидко побороти корупцію не вдасться

Посол Мінґареллі зі свого боку заявив: "ЄС уважно слідкував за процесом створення належних судових інструментів для судового розгляду корупційних правопорушень, відповідно до закону України про судоустрій та статус суддів, що його ухвалили минулого року. Ми й далі наголошуємо на потребі створення незалежного, ефективного судового органу з необхідними повноваженнями та необхідними ресурсами для боротьби проти корупції. Ми закликаємо до прозорого та незалежного процесу створення цього органу та відбору спеціалізованих суддів".

На почтаку осені ми домовилися провести спільний аниткорупційний круглий стіл.

Світлана ЗАЛІЩУК

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com