Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Як скандальний польський закон суперечить історії

Февраль 13
18:58 2018

Закон проти історії.

Читайте також: Насправді нема ніякого польсько-українського конфлікту

Василь – член ОУН, до Другої світової в‘язень польського концтабору "Береза Картузька"; в роки війни – в‘язень німецького концтабору Авшвіц, куди потрапив за антинацистську діяльність ОУН. Замордований в таборі поляками, помічниками нацистів, Станіславом Подкульським та Юзефом Кралем. Через кілька днів у тому ж таборі польські колаборанти вбили його брата – Олексу. Війну пережив тільки третій брат, якого нацисти утримували в іншому концтаборі.

Згідно з новим польським законом, нічого цього не могло бути – тому що українські націоналісти були нацистським колаборантами, причетними до їхніх злочинів, польських концтаборів ніколи не існувало, а поляки не співпрацювали з нацистами.

Читайте також: Найгірше у скандальному польському законі: за що можна отримати три роки в'язниці

Мало не забув! Третього брата звали Степаном. Саме через нього прізвищем братів нацисти й комуністи називали бандерівським рух, який кинув виклик їм обом. Але в польському законі все зовсім інакше – боротьба українських націоналістів – то злочин, поміщений поруч із нацистським і комуністичним.

Володимир В'ЯТРОВИЧ

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com