Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Як називають Санту в різних країнах світу

Декабрь 07
14:00 2017

Редакція UAINFO зібрала для вас найвідоміші імена Санти, щоб, будучи в будь-якій точці земної кулі, ви змогли звернутися до дідуся на його рідній мові.

Напевно, жоден персонаж в світі не має стільки імен, як Санта! В кожній країні у нього є унікальна народна назва.

США — "Санта-Клаус" (Santa-Claus)

Американський дідусь носить ковпачок і червону курточку, подорожує по повітрю на оленях і входить в будинок через димохід.

Читайте також: Коли тварини теж в очікуванні новорічних свят. ФОТО

Італія — "Баббо-Натале" (Babbo-Natale)

Він дуже любить молоко та димарі. В новорічну ніч для нього обов'язково залишають горнятко улюбленого напою. Разом з Баббо Натале ходить чарівна фея Бефана та водить за собою віслюка з мішком подарунків. Золотим ключиком вона відмикає будинки та кладе очікувані новорічні сюрпризи у дитячі черевики.

Білорусь — "Зюзя"

Франція — "Пер-Ноель" (Père Noël)

Він ходить в новорічну ніч по дахам, спускається в будинок по димарю та залишає свої подарунки у взутті маленьких діток.

Вірменія — "Дзмер Папі"

Читайте також: Что новогодняя елка расскажет о характере человека

Нідерланди — "Сінтерклаас" (Sinterklaas)

Грузія — "Товліс Бабуа"

Фінляндія — "Йоулупуккі" (Joulupukki)

На великій горі Корвантунтурі, що перекладається як гора — вухо, стоїть хатинка фінського Санти – Йоулупукки. Він живе разом з дружиною Муорі та маленькими гномами. Усі подарунки Йоулупукки привозить діткам на козлі, носить червону куртку з козлячої шкури та ковпак.

Польща — "Святий Миколай" (Święty Mikołaj)

Як свідчить легенда, він залишив родині, котра приютила його, золоті яблука в черевичку перед каміном. Це було дуже давно, тому Святий Миколай вважається найпершим Сантою.

Він їздить на коні, одягнений в митру і білу єпископську мантію. Його завжди супроводжує слуга-мавр Чорний Пітер, який за спиною несе мішок з подарунками для слухняних дітей, а в руках — різки для пустунів.

Китай — "Шань Дань Лаожен"

Читайте також: Веселитись як Кевін: Готель з фільму "Один вдома" пропонує пожити у номері героя

Естонія — Ниулувана (jõuluvana)

Англія — "Фазер Крістмас" (Father Christmas)

Швеція — "Юльтумте" (Jultomten)

Швецький Санта, якого називають різдвяним гномом. Він живе в чарівному лісі разом з своїм помічником — сніговиком Дасті. У цьому таємничому лісі по стежкам ходять маленькі Ельфи. Обережно, не наступіть.

Читайте також: Головна ялинка прибула на Софійську площу. ФОТО

Всі Санти приносять подарунки, але кожен робить це по-своєму: український Дід Мороз кладе подарунок під ялинку. У шкарпетці виявляють подарунки англійці й ірландці, а в черевику — мексиканці.

Новорічні подарунки звалюються в димохід у Франції, а на балкон — в Іспанії. У Швеції Санта підкладає подарунки до грубки, а в Німеччині залишає на підвіконні.

Виглядають Санти по-різному, один добрий, а інший може і покартати. У кожного є свій персональний спосіб проникнути в святковий будинок. Але яким би він не був, він є для того, щоб привітати і вручити подарунок!

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com