Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Як на Закарпатті маніпулюють довкола мовного законопроекту. ВІДЕО

Март 20
20:15 2017

Дискусія навколо законопроекту про державну мову корисна ще й тим, що швидко виявляє ворожу агентуру в Україні, продажних скотин і корисних ідіотів.

Читайте також: Закон про державну мову: прийняти реальність

Цей сюжет мукачівського кабельного каналу – яскраве тому підтвердження. Канал не полінився (і не пошкодував грошей) поїхати в Берегово і поговорити з ретельно "в інтересах партії" дібраними місцевими угорцями, а також набрати коментарів від українофобів на зарплаті на кшталт депутата облради Чубірка (представник "Українського вибору" Медведчука в Закарпатті; до речі, саме з останніми двома прізвищами й пов'язують значні фінансові вливання в цей кабельний канал). Зроблений у найкращий традиціях пропаганди, цей "сюжет" не показує жодної іншої точки зору на проблему і по суті є маніпуляцією та розпалюванням міжнаціональної ворожнечі (цього разу – проти українців, української мови й української держави).

Говорячи з угорцями, "журналістка" чомусь не поцікавилася захистом мов національних меншин в Угорщині. Хай би угорці подали нам приклад! Я знаю причину відсутності зацікавлення – бо в Україні мовне законодавство на голову демократичніше і ліберальніше за жорстку мадяризацію в орбанській неодиктатурі.

Читайте також: Черговий крок до повноцінного українського мовно-культурного простору

Дуже шкода мені "журналістів" і персонал цього каналу, бо така продажна робота з відпрацювання медведчуківських грошей – пляма на репутації й совісті, яку в мікроскопічному закарпатському медіасередовищі прихова не вдасться. Ганьба.

Сюжет намагається переконати, що найважливішою є економіка, а про мову треба забути, але довжина цього помийного матеріалу – майже сім хвилин! Багато канал має таких довгих сюжетів про економіку?

Андрій ЛЮБКА

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com