Свежие новости Днепра и Украины


Информационный портал города Днепр

Верховна Рада засудила ядерні випробування в КНДР. Чому це важливо

Февраль 13
23:03 2018

Чому ухвалена Верховною Радою заява із засудженням ядерних випробувань у КНДР, як і в цілому чітка позиція України щодо цього питання є важливими?

Читайте також: Лавров і далі грає вар‘ята: цього разу бреше про Будапештський меморандум

По-перше, Україна в обмін на відмову від третього у світі ядерного потенціалу отримала закріплені Будапештським меморандумом гарантії безпеки. Тому ми маємо постійно звертати увагу всього світу, що порушення цих гарантій і збройна агресія проти України є наочним прикладом, який підштовхує так звані "порогові держави" до набуття ядерного статусу. Така ситуація створює безпрецедентну загрозу розповзання гонки ракетно-ядерних озброєнь по всьому світові, що загрожує всьому людству. Ми маємо разом з усім цивілізованим світом протидіяти цій загрозі й водночас наголошувати, що одним із ключових елементів такої протидії має бути відновлення територіальної цілісності України та захист її безпеки за участі в тому числі країн-гарантів Будапештського меморандуму.

По-друге, маємо усвідомлювати, наскільки небезпечними є дії Пхеньяна з удосконалення ракетних систем і самої ядерної зброї, а також публічні погрози її застосування. Це безпосередня загроза для Японії, нашої надійної партнерки, і, безумовно, для Південної Кореї. Але також це все більша загроза для інших країн світу аж до США та країн Європи включно з Україною.

Читайте також: Будапештська пастка: 2014-го Захід здав не тільки Україну, а й своє спокійне життя

Закликаючи світове співтовариство підтримати нашу справедливу боротьбу проти зовнішньої агресії, ми так само маємо бути солідарними з нашими партнерами. Кожен вияв солідарності та єдності країн світу спонукатиме тоталітарний комуністичний режим Північної Кореї отямитися й перейти від агресивних дій до переговорів.

Ганна ГОПКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание вашего сообщения может задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи которые нарушают это правило - будут заблокированы.

ru.dhgate.com